Додай свій коментар

Додому повернулися ще четверо дітей!

У Черкаській області близько 2-х місяців шукали безвісти зниклу 17-річну Віку Пилягіну. Дівчина зникла на початку липня. Вийшла з дому й відтоді її ніхто не бачив. Повідомлення про її розшук були розміщенні в інтернеті, друкувалися в газетах, транслювалися на багатьох телеканалах. Нажаль, за весь цей час Служба розшуку дітей жодного повідомлення, яке б прискорило повернення дівчини додому, так і не отримала. Знайшли її поліцейські. Дівчина була в іншій області. Віка, як і багато її однолітків, бажала розпочати самостійне, незалежне від контролю дорослих життя, тому й поїхала подалі від дому.

15-річну Юлю Нікітіну з Миколаївської області, яка зникла 24 серпня, на втечу з дому спонукали... романтичні почуття. На щастя, співробітникам поліції дуже швидко вдалося встановити місцезнаходження "Джульєти" та повернути її батькам.

У середині серпня Служба розшуку дітей приєдналася до пошуків 15-річної Насті Щедріної з Київської області. Дівчина пішла на прогулянку та додому не повернулася. Періодично Настя виходила на зв'язок з батьками,  заспокоювала, що з нею все гаразд, але де знаходиться та з ким не повідомляла. Спочатку про повернення додому Настя й слухати не хотіла. Трохи пізніше стала обіцяти батькам, що приїде, але так і не поверталася. На допомогу батькам прийшли співробітники сектору ювенальної превенції Київської області. Поліцейські зателефонували дівчини, розмовляли з нею й, нарешті, умовили Настю повернутися. Зараз вона вже вдома й пообіцяла, що більше зникати не буде.

Завдяки дзвінку небайдужого чоловіка на 116000, гарячу лінію Служби розшуку дітей, швидко вдалося розшукати 10-річного Вову Ткачука з м. Боярка Київської області. Схвильований чоловік сказав, що повертаючись з нічної зміни на вокзалі у Боярці він звернув увагу на дитину - хлопчика років 10. Він про щось розмовляв з іншим хлопчиком, дорослих поруч з ними не було. А щойно прочитав в інтернеті новину про зникнення Вови, тому одразу набрав короткий номер гарячої лініі Служби розшуку дітей, який колись на всякий випадок записав у телефонну книжку. Оператори нашого колл-центру швидко передали отриману він чоловіка інформацію в поліцію. Згодом виявилося, що того ранку Вову багато хто бачив на вокзалі. Й навіть знайшлися свідки, які підказали співробітнику поліції, куди хлопчик помандрував далі. На вказаній свідками вулиці дитину і знайшли. У поліції з маленьким мандрівником та його батьками провели профілактичну бесіду. 

Щиро дякуємо чоловікові, який, не зважаючи на втому після нічної зміни, допоміг повернути дитину додому, до батьків!

Дякуємо всім, хто долучається до розшуку зниклих дітей разом з нами!

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога -http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.