Під час війни діти стикаються з новими ризиками й викликами. Особливо небезпечно, якщо поруч немає підтримки, — такий стан може перерости в протест і спонукати дитину до втечі з дому.
У цьому відео — важливі практичні поради керівника психологічної служби МВС України Андрія Костюка про те, як батькам убезпечити дитину від втечі з дому.
Збережіть це відео та поділіться ним з іншими батьками. Іноді одна вчасно почута порада може вберегти дитину від небезпеки.
Проєкт реалізується Дитячим фондом ООН (UNICEF) у партнерстві з ВГО «Магнолія» за інформаційної підтримки Міністерства внутрішніх справ України.
Джерелор тут – https://mvs.gov.ua/news/mvs-dolucilosia-do-informaciinoyi-kampaniyi-iz-zaxistu-ditei-pid-cas-viini