порушення прав дітей

Обшук з металошукачем на ЗНО порушує права дітей – омбудсмен. ВІДЕО

Обшук з металошукачем грубо порушує права дітей. Так, в офісі Омбудсмена відреагували на відео, де полісмени прискіпливо перевірять підлітків перед зовнішнім незалежним оцінюванням. Подробиці у сюжеті. 

Від побиття до агресивної нації: чому ніколи не можна бити дітей

Жінка, що гуляє з двома дівчатками на дитячому майданчику, починає кричати на них та тягати за волосся. Не витримавши це спостерігати, молода пара втручається в ситуацію та наштовхується на ще більшу агресію жінки до дітей та впевненість, що чинить правильно, інакше "вони просто не слухаються".

Відтак – виклик поліції. Виявляється, ця жінка – няня. Приїздять батьки, забирають дітей. Швидше за все, вона в них більше не працюватиме.

Микола Кулеба поінформував делегації Європейського Союзу про порушення прав дітей на тимчасово окупованих територіях

На засіданні круглого столу «Діалог з прав людини» в рамках співробітництва між Україною та Європейським Союзом обговорили поточний стан справ у сфері прав людини в Україні, в тому числі – дотримання прав дітей в умовах військового конфлікту на Сході України.
 

Кожний четвертий випадок насильства над дитиною пов'язаний з війною на Донбасі – дослідження

Серед випадків насильства в сім’ї, пов’язаних з воєнними діями та збройними конфліктами, спеціалісти називають найчастіше психологічне насильство.

Нещодавно Міжнародний правозахисний центр "Ла Страда-Україна" спільно з Мінсоцполітики оприлюднив дані Всеукраїнське дослідження "Ризики збільшення насильства щодо дітей в контексті військової агресії та аналіз готовності спеціалістів надавати дієву допомогу дітям, які постраждали від насильства, зокрема сексуального".

Як порушуються права дітей в Україні: чи можемо ми врятувати майбутнє?

За святкуваннями Дня Конституції часом забуваємо, що головна мета такого документу — не вшанувати його раз на рік, а слідкувати, аби прописані там правові норми виконувались. Про ефективність системи дотримання наших прав і їх захисту знаємо не з чуток. Ситуація з правами дитини у нашому суспільстві на перевірку виявилася ще тривожнішою.
 
Про кричущі випадки насильства над дітьми спершу всюди пишуть і показують по телевізору. А потім… забувають. Аж до нового випадку.