патронатний вихователь

Бути патронатним вихователем – не робота, а життя, - Наталя Базильчук. ІНТЕРВ'Ю

Коли пані Наталя стала патронатною мамою, про сімейний патронат в Україні майже ніхто не чув. Тепер, 5 років по тому, коли сімейний патронат вже рік впроваджується на рівні держави, одна з перших патронатних мам в Україні ділиться свої досвідом. З якими труднощами довелося зіштовхнутися особисто і головне, заради кого вона досі займається цією не просто роботою, а благородною справою - дивіться у інтерв’ю з Олександром Васильєвим.

"Гаряча лінія" з питань сімейного патронату - працюємо для Вас

Підтримати дитину у складній життєвій ситуації, у якій опинилася її сім’я, і дати шанс повернутися до рідних батьків, якщо вони зуміють все владнати. Це і є основна мета сімейного патрону.

Зі 152 дітей, які жили в патронатних сім’ях – 40 повернулися до рідних батьків, а 53 – усиновлено і взято під опіку.

Якщо Ви хочете допомагати дітям, станьте патронатним вихователем! Як це зробити, ми розкажемо за безкоштовним номером 0 800 50 40 42. Чекаємо на Ваші дзвінки з 10.00 по 18.00.

 

Завершилась серія тренінгів, присвячених пошуку, відбору та навчанню кандидатів у патронатні вихователі

З 11 по 13 липня у Київській області відбулось навчання для регіональних координаторів процесу запровадження послуги патронату в Україні. 
 
Спеціалісти обласних Центрів соціальних служб дізналися як найефективніше проводити пошук, відбір та навчання у патронатні вихователі.
 
ВГО "Магнолія" здійснює широку інформаційну кампанію щодо популяризації патронату в Україні. Ми були раді приєднатись до тренінгу та поділитись своїм досвідом з учасниками.
 

Вебінар: Патронатний вихователь - хто він? Про роль патронатного вихователя в системі забезпечення права дитини на сім'ю.

Патронатний вихователь - хто він? Про роль патронатного вихователя в системі забезпечення права дитини на сім'ю.

Як і свідчить назва, другий вебінар серії "Сімейний патронат: коротко про головне" буде присвячений особливостям професії патронатного вихователя, його ролі у житті дитини, її батьків, місцевої громади...