МОЗ

Українці скаржаться, що контакт-центри МОЗ не працюють. ВІДЕО

В Україні створили контакт-центр з протидії поширенню COVID-19. В теорії жителі будь-якого населеного пункту можуть звернутися за на Всеукраїнську гарячу лінію Міністерства охорони здоров’я та отримати необхідну консультацію від спеціалістів. Принаймні таку заяву зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. За його словами 150 операторів в цілодобовому режимі надають українцям допомогу та пояснюють, як діяти у ситуації із коронавірусною хворобою.

Правозахисники звинувачують МОЗ у сексизмі. ВІДЕО

Міністерство охорони здоров’я опинилося в епіцентрі сексистського скандалу. Цього разу, на думку експертів, осоромилися представники відділу, в якому прийняли рішення про розміщення двох картинок у офіційному телеграм-каналі міністерства. На них проілюстровані приклади як з користю можна провести час на карантині, залишаючись вдома.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - https://missingchildren.org.ua/content/pidtrimati-sluzhbu-rozshuku-ditey

Детальніше у сюжеті.

Лікарі допомагатимуть поліцейським розслідувати випадки катувань. ВІДЕО

Довести провину, наприклад, поліцейського, який вибивав з підозрюваного зізнання, чи санітара, який знущався над душевно хворим, – дуже складно. Лікарі хочуть посприяти, аби розслідування катувань та тортур, стали дієвими. Адже саме лікар, оглянувши пацієнта, може зробити висновок, що це за травми, чи дійсно над людиною знущались.