кулеба

Розпочато роботу над законопроектом, який удосконалить систему захисту дітей – Кулеба

На виконання рішення Національної ради реформ розпочато роботу над проектом Закону України щодо удосконалення системи захисту дітей. Зокрема, йдеться про забезпечення реалізації їх права на проживання в сім'ї в умовах безпеки та добробуту, отримання якісних соціальних послуг за місцем свого проживання та реформування системи інституційного догляду і виховання дітей.
 

Микола Кулеба на Світовому Конгресі Українців закликав об’єднати зусилля з українською громадою за кордоном для захисту прав дітей

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба закликав українську діаспору об’єднати зусилля задля захисту прав українських дітей.
 
Об’єднати українців, які проживають за кордоном та ознайомити їх з українськими реаліями – головна мета загальних річних зборів Світового Конгресу Українців. Учасники Конгресу приділи особливу увагу становищу дітей в Україні, нарівні з обговоренням проблем російської агресії, інформаційної війни та ситуацією в зоні АТО.
 

Микола Кулеба поінформував делегації Європейського Союзу про порушення прав дітей на тимчасово окупованих територіях

На засіданні круглого столу «Діалог з прав людини» в рамках співробітництва між Україною та Європейським Союзом обговорили поточний стан справ у сфері прав людини в Україні, в тому числі – дотримання прав дітей в умовах військового конфлікту на Сході України.